نیاز به راهنمایی دارید؟

0912-0139136  

پاسخ پرسش‌های پرتکرار

پرتکرارترین پرسش‌ها

با توجه به گستردگی محصولات شرایط ضمانت و نحوه گارانتی محصولات متفاوت است برای اطلاعات بیشتر  با شماره:021.91302898 واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمائید.

تمامی محصولات چینی فاقد ضمانت می باشد و توسط تیم فنی امین الکتریک پیش از فروش تست میشود . و فاقد مرجوعی می باشد . و محصولات ایرانی ک دارای ضمانت می باشد در صورتی  که در کار نصب نشده باشد مرجوعی آن ها قابل قبول می باشد .

فروشگاه امین الکتریک با توجه به آسوده کردن خیال مشتری  روی تمامی محصولات خود تضمین قیمت میدهد و  در صورت گران فروخته شدن محصول آن را پس خواهد گرفت

تمامی محصولات که در فروشگاه امین الکتریک به فروش میرود کاملا اصلی بوده و در تمامی برند ها عاملیت و نمایندگی رسمی فروش محصولات را از کارخانجات های تولیدی ایرانی دارد و در محصولات وارداتی نیز همواره سعی بر آن داشته ایم محصولات با کیفیت ارائه دهیم 

 با توجه به این که فروشگاه امین الکتریک تنوع به شدت بالایی در محصولات دارد اینک نمیتوانمی تضمین دهیم تمامی محصولات در سایت در فروشگاه های امین الکتریک موجود باشد و بیشترپیشنهاد میکنیم برای اطلاع بیشتر از محصولات با واحد فروش در ارتباط باشید  .

سبد خرید